Afrin Operasyonu

Please log in or register to like posts.
News

Türkiye Cumhuriyeti’nin bir kaç gün önce başladığı Afrin zeytin dalı operasyonu tüm hızıyla sürüyor ve uzun zamandan sonra Türkiye Cumhuriyeti Dış basın ve Devletlere Türk ordusunun Türk halkının ne kadar kararlı ve azimli olduğunu gördü, bu süre içerisinde birçok yalan haberler çıktı ama bunlara itibar etmeden tüm hızıyla ilerlenmekte.

Beklemesinler dedi.

Mehmet uzman çavuş, operasyon sırasında muhabirin istikamet nereye demesi üzerine Kızılelma dedi ailene mesaj  göndermek istiyormusun  sorusunun  üzerine Beklemesinler, Bu Vatanı Bölemezler dedi, ama biz bekleyeceğiz.

 

Biz aşkı vatan için canını verenlerden öğrendik.

Afrin operasyonunda şehit olan ve şehit olmadan bir süre önce paylaşım yapan Musa Özalkan Biz aşkı vatan için canını verenlerden öğrendik dedi, bizde aşkı senden öğrendik Musa Özalkan ve eminizki vasiyetin yerine getirilecek, ve kanın yerde kalmadı.

20 metreden dalış yapıp terörist deposunu vurdu. 

Dünyanın en iyi pilotları Türk pilotlarıdır sözünü bir kere daha kanıtlanmış bulunmakta f-16 pilotumuz iha’nın tespiti ardından terörist deposunu patlatmak için kalkış yaptı normalde yukarıdan vurulamayacağı tahmin edilen depoyu, pilotumuz 30 saniye içerisinde 20 metreye kadar dalış yapıp patlatıp ve hemen kalkışa geçti, öyle bir vurdu ki deponun diğer ucuna kadar patladı.   ve Türk pilotu bir kez daha dünyanın en iyi pilotları Türk pilotları sözünü uygulamalı şekilde gösterdi.

Ve son olarak şunu söylemek istiyorum, bu topraklar, bu Cumhuriyet Mareşal Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk  ve silah arkadaşları ile kuruldu ve içeride yada dışarıda kim olursa olsun yıkılmayacak. 

Bir Cevap Yazın